אני נשביתי במשחק. ואתם?

זה מתחיל מהתעניינות מקרית בדוכן שקט בפינת שבוע הספר בראשון לציון, אני קולט את הניצוץ בעיניים של ירון, את הלהט וההתלהבות הילדותית הטהורה, וזה שובה אותי.

החיבור למפות, ניווטים וטיולים בארצנו הוא אמנם טבעי אצלי, ולשמחתי הצלחתי להנחיל את זה באופן מושלם לשלושת ילדיי. אך ירון עם החזון האישי שלו והרצון להעצים את המשחק לכדי משהו בקנה מידה נרחב ועממי הצליח להפיח בכך רוח מחודשת.

בבת אחת לצקת תוכן לתחביב כה ערטילאי של לטייל בארץ ולהפוך אותה לחוויה משפחתית, ספורטיבית ואינטלקטואלית של הרחבת אופקים וידע בשילוב של אהבת הארץ והכרת המורשת שלנו -רעיון פשוט בדרך כה מיוחדת שהופך לחוויה אדירה.

אולי זה נראה שאני קצת מפריז - אבל זו לא עוד תגובה או סיפור של חוויה מהשטח. זה פשוט המילים הכי כנות שאני יכול לתאר את ה"התאהבות" החדשה של כולנו, שמובילה לשקיקה לסט הנקודות הבא שיגיע במייל ובעקבותיו תחילת הפענוח ועבודת המחקר באינטרנט לזיהוי מושלם "על יבש" ובהמשך  "הריסת" הפרייבט המשפחתית בשבילי הכורכר, וכן את הציפייה חסרת הסבלנות למפות הבאות, אותן אני נשבע להיות הראשון שירכוש.

 אז אני כבר הבטחתי לירון לעשות כל שביכולתי בעבודתי, ובקרב מכיריי וחוגים נוספים אליהם אני נחשף, ולסייע בהפצת הרעיון, היוזמה והמשחק לקשת רחבה של משפחות עם ילדים, כך להחזיר אותם להרים וליערות.

אני מאמין שכל אחד מחברי קהילת הנווטים שנשבו כבר בקסם המיזם והתלהבותו של היוזם יהיו שגרירים ויביאו להצלחת הפרוייקט כך שהמשחק לא ידעך אלא יהפוך לתופעה.

 

ירון חזק ואמץ, אני איתך.

 

 משה אלק, ראשון לציון.

 

משפחת אלק

 

טריוויה הנווטים

להזנת תוצאות המשחק

טריוויה הנווטים

 

כניסה

אתר זה עוצב ופותח על-ידי אינטראסט - צוות האינטרנט אתר זה מאוחסן בשרתי