"הנווטים צפון הנגב המערבי" - עוטף עזה, מגיע!

 

 

 חברים יקרים

 

חלקכם עוקב אחרי ההתקדמות בפרויקט "הנווטים", ויודע שהרעיון העיקרי במשחק ליצור פורמט פעילות שיאפשר לאנשים לטייל בארץ בצורה חוויתית, כהרפתקאה מיוחדת.

לא משנה באיזה מבנה חברתי, כמשפחה, כחברה שעושה יום כייף, כארגון שרוצה יום גיבוש או כסדנת ניהול.

לכם החברים ששיחקו ומשחקים את המשחק מזה מספר שנים אני רוצה להודות, על העצות, על ההערות וההארות, אני מקשיב ומייסם את הניתן והנכון ליישום כדי להגיע לרעיון שמוביל אותי מתחילת יצירת הפורמט. "משחק שמחבר את האנשים לארץ דרכיה וסיפוריה" בצורה חוויתי, כטיול שהוא משחק, משחק שהוא טיול.

 

משחק "הנווטים צפון הנגב המערבי" -עוטף עזה, תחילתו בינואר 2014 כאשר חבר מאזור עוטף עזה שעוסק בתיירות אמר לי "ירון למה לא תבנה פעילות באזור שלנו? נכון יורים עלינו, אבל לא כל הזמן, אנשים באים אלינו בתקופת הכלניות "דרום אדום" והאזור מדהים".

יצאתי לסיורים ראשונים כבר בינואר בידיעה שזה עוד "מגרש משחקים" (אזור פעילות) שלא יהיו הרבה אנשים שירכשו אבל... חשוב שהוא יהיה זמין, שהלב לא נותן לא לנסות לסייע.

תחילת ההכנה היית אומנם בינואר אבל התנהלה בעצלתיים, באפריל כבר התחלתי ללחוץ בידיעה שאני רוצה להגיע לסוכות עם ערכת משחק ואירוע באזור "דרום אדום".

לאחר מכן התחילה המלחמה ולוחות הזמנים הפכו לצפופים מאוד עד לכדי כך שחלק מהסיורים עשיתי במסגרת המבצע בתקווה ל"עבור את זה בשלום".

 

ובסופו של דבר, שמח לספר לכם יש משחק !!!.

 

את המשחק של אזור "צפון הנגב המערבי" שמכסה חלק מאזור עוטף עזה אני רוצה להקדיש לתושבי האזור וללוחמי צה"ל שלחמו בכדי להקל על מצוקת התושבים.

 

תודה והוקרה

משחק זה מוקדש לחיילי צה"ל שלחמו "בצוק איתן" בגבורה ומסירות אין קץ.

לפצועים ובני משפחותיהם עם איחולי החלמה מהירה.

למשפחות השכולות שאין מילים בפי להביעה את עומק צערי על אובדנם.

לתושבי "עוטף עזה" שסבלו שנים רבות ולא היינו קשובים לסיבלם, מקווה שמשחק זה יביא לאזורכם אנשים רבים שיעטפו אתכם באהבה ובתמיכה, שיחזקו את ליבכם ושיניעו את כלכלתכם.

 

בהערכה רבה ותודה

 

ירון - אוקטובר  2014. 

 

 

קישור לפרופיל פייסבוק אי"ש טיולים טיולי ג'יפים:

https://www.facebook.com/jeeps.co.il/

מוזמנים להצטרף, 

 

 

טריוויה הנווטים

להזנת תוצאות המשחק

טריוויה הנווטים

 

כניסה

אתר זה עוצב ופותח על-ידי אינטראסט - צוות האינטרנט אתר זה מאוחסן בשרתי