70 שנה למדינה פרויקט הנווטים

 70 שנה למדינה הנווטים הכינו הרפתקה ארץ ישראלית

 

מוזמנים להנאה משפחתית מגבשת, לחוויה ערכית מהנה.

 

המירוץ לדמיון,

ארץ ישראל היא מעבר לכל דמיון, רוצה להראות לכם אותה כהרפתקה, כמשחק.

 

מציע לכם ארוע משפחתי, קבוצת חברים או לבד, טיול "מתגלגל" שהוא הרפתקה תחשבו משחק שהוא טיול, טיול שהוא משחק שיוביל אתכם בשישה אזורים הפרוסים על כל הארץ, שייקח אתכם לחוויה של טבע, למפגש מיוחד עם סיפורים, אתרים ודרכים ישראליות.

 

אפשר לעשות זאת בחלקים החל מחצי יום פעילות כל פעם אזור אחד ואפשר לעשות זאת כהרפתקה משפחתית בחופשה משותפת כמו פסח או דומה במשחק של 6-9 ימי פעילות כהרפתקה ארץ ישראלית מיוחדת.

 

כמובן שניתן לעשות זאת כיום כייף או יום גיבוש של ארגונים וחברות, יום חוויתי מהנה מאתגר עם ערכים וארץ ישראל.

 

נשמח לעזור לכם ליצור את ההרפתקה הישראלית שלכם, הפעילות מתקיימת כל השנה, תאריכי הפסטיבלים הינם רק ערך מוסף והצעה למועדים מיוחדים.

 

  

היו שותפים לחזון- בכוונתנו בשנה הקרובה להפעיל מעל 100,000 איש בתוכן של ארץ ישראל, היסטוריה, תנ"ך, מורשת וטבע בצורה של משחק מהנה, מגבש ומלמד.


מוזמנים להיות חלק מפרויקט חיים של מיפוי כל הארץ כמגרש משחקים של טבע והיסטוריה חוויתי.

 

דוגמא לפעילות שנתית אפשרית לפי תאריכים (ממש לא מחייב).

 

בסוף ינואר תחילת פברואר משחק הנווטים - צפון הנגב המערבי - בתקופת פסטיבל דרום אדום תבקרו בכלניות ותפגשו אתרים ומקומות שלא ידעתם על קיומם ולא היכרתם את סיפורם, סיפורי התיישבות משולבים עם סיפור הבריטים בארץ, מלחמת העצמאות בכפיפה אחד עם בורות מים ביזנטיים - האזור יפה ומיוחדת גם בחודשים נוספים בשנה.

הקליקו על התמונה למידע ועולם התוכן של המשחק באזור זה.

 

http://navat.co.il/node/711

 

בחודש מרץ - נשחק במשחק הנווטים "בשפלה ובעקבות הסגולה" - במסגרת "פסטיבל ירוק ולא רחוק" של שפלת יהודה, נשחק במערות בית גוברין והסביבה נכיר את סיפורי בר כוכבא משולבים עם סיפורי צלבנים ומבצרים בחלק המערבי של המשחק נשחק בעקבות הסגולה, סיור קרבות חטיבת גבעתי לעצירת הפולש המצרי במלחמת העצמאות, סיפור התיישבות, נפט בישראל, וגם אתרים מהתקופה הביזנטית.

 

http://navat.co.il/node/712

 

באפריל כאשר הכל ירוק ופורח נשחק הנווטים בהרי ירושלים- משחק בנושא "בדרך אל העיר" סיפור פריצת הדרך לירושלים והבאת הספקה וכוח אדם לעיר הנצורה במלחמת העצמאות, ונגיעות של נושאים נוספים כגון תנ"ך ( מחייב ספר תנ"ך פתוח), מים ומעיינות ועוד....

 

http://navat.co.il/node/707

 

במאי נגיע אל הים- משחק הנווטים גליל מערבי, במסגרת "פסטיבל ים של גליל מערבי", נשחק בין האתרים ובין הסיפורים  מהעבר הרחוק ועד ימנו, מהתקופה הבריטית ועד הצלבנית, נפגוש את מגוון העדות הקיים בגליל המערבי, נכיר תרבויות אחרות.

 

http://navat.co.il/node/709

 

 

בחופש הגדול ובתקופת החגים נשחק בגולן גם בצפון וגם הדרום את משחק הנווטים רמת הגולן, סיפור בתי הכנסת העתיקים יחובר לסיפורי מלחמת יום הכיפורים, אתרים היסטוריים יחוברו למעיינות, מקדשים עתיקים יחוברו למבנים דתיים אחרים והחוויה האדירה של הכרות עצמאית של הארץ תהיה חלק ממשחק ענק לכל אורכה.

משחק הנווטים דרום הגולן:

http://navat.co.il/node/708

 

משחק הנווטים צפון הגולן:

http://navat.co.il/node/710

 

נשמח לראותכם נהנים מהארץ דרכיה וסיפוריה בדרך אחרת, בהרפתקה משפחתית  משותפת מהנה ומגבשת, בחוויה מלמדת ומאתגרת הצטרפו למירוץ לדימיון.

 

לסיום הפתעה נוספת בהכנה  מזה כחמשיה חודשים - הנווטים בירושלים - משחק רגלי/משולב רכב בעיר העתיקה ובסובב העיר העתיקה, מקווים שתוך שלושה חודשים נסיים.

 

כיצד מצטרפים לפעילות?

 

מוזמנים ליצור איתנו קשר, לבחור אזור פעילות רצוי או את כל התוכנית ואנו נחזור אליכם להמשך תהליך.

 

למי שיבחר להשתתף בכל הפעילויות מובטחת הנחה יפה ומשמעותית.


אל תהססו לשאול ולבקש מידע נוסף על שנת ה - 70 למדינה - ההרפתקה הגדולה.

 

מידע נוסף:

- הנווטים מי אנחנו : http://navat.co.il/node/714

- למחירון משחק הנווטים לחצו כאן.

- למידע נוסף לקבוצות מאורגנות, לחברות וארגונים לחצו כאן כולל הטבה לקבוצות.

- שאלו אותנו על מבצע 70 שנה למדינה - הנחות ללא תקדים לגופים שיקיימו נושא מרכזי שנפרס על כל השנה.

 

טריוויה הנווטים

להזנת תוצאות המשחק

טריוויה הנווטים

 

כניסה

אתר זה עוצב ופותח על-ידי אינטראסט - צוות האינטרנט אתר זה מאוחסן בשרתי